همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تست کننده مقاومت زمین گیری شبکه زمین تحلیلگرهای شبکه الکتریکی برای اندازه گیری
جزئیات محصول
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | کلاس دقت | دقت بالا |
|---|---|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 ℃ ~ 40 ℃ | وضوح زمان | 1S |
| قطعنامه فعلی | 1μΩ | محل منبع | هوبی، چین |
| قطعنامه | 1μΩ | دقت اندازه گیری | 0.5٪ |
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | منبع تغذیه کار | ac220v ± 10 ٪ ، 50Hz ± 1Hz |
| وزن | 12 کیلوگرم | حالت نمایش | ال سی دی سه و نیم رقمی |
| حجم | 380*350*260 میلی متر | نوع | دستگاه تست |
| برنامه | تست برق | ولتاژ | 220 ولت |
| گارانتی | 2 سال | دقت | ±(خواندن*2%+0.005Ω) |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار | خطای اندازه گیری | ±(خواندن*2%+0.005Ω) |
| توانایی ضد تداخل | فرکانس برق: 50 هرتز، ولتاژ: 10 ولت، خطا: 0.001Ω | حداکثر ولتاژ خروجی | 400 ولت (45 هرتز، 55 هرتز، فرکانس دوگانه، موج سینوسی) |
| محدوده های خروجی فعلی | 5/4.5/4/3.5/3/2.5/2/1.5/1A | حداکثر جریان خروجی | 5A (اختیاری) (45 هرتز، 55 هرتز، فرکانس دوگانه، موج سینوسی) |
| برجسته کردن | تست کننده مقاومت زمین گیر شبکه زمین گیر,تست کننده مقاومت زمین گیر,تست کننده مقاومت زمین گیر |
||
توضیحات محصول
تست کننده مقاومت زمین گیری شبکه زمین
تحلیلگر حرفه ای شبکه برق برای اندازه گیری مقاومت زمین با قیمت عالی و ضمانت جامع 2 ساله.
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری مقاومت | 1mΩ?? 200Ω |
| قطعنامه | 0.001Ω |
| خطای اندازه گیری | ± (حساب × 2٪ + 0.005Ω) |
| توانایی ضد تداخل | فرکانس برق: 50 هرتز؛ ولتاژ: 10 ولت؛ خطا: 0.001Ω |
| شکل موج جریان آزمایش | موج سینوس |
| فرکانس جریان آزمایش | 45 هرتز، 55 هرتز فرکانس دوگانه |
| حداکثر جریان خروجی | 5A (اختیاری) (45Hz، 55Hz، فرکانس دوگانه، موج سینوس) |
| حداکثر ولتاژ خروجی | ۴۰۰ ولت (۴۵ هرتز، ۵۵ هرتز، فرکانس دوگانه، موج سینوس) |
| محدوده های خروجی فعلی | 5/4.5/4/3.5/3/2.5/2/1.5/1A، 0.5A افزایش، 9 محدوده کل |
| محدوده اندازه گیری مقاومت خاک | 0-1000Ω/m (اوم/متر) |
| دقت اندازه گیری مقاومت خاک | ±2% |
| رزولوشن اندازه گیری مقاومت خاک | 0 ۰.۰۱Ω/m (اوم/متر) |
| الزامات سیم اندازه گیری | مساحت تقاطع قطر قطر قطر قطر قطر قطر قطر قطر قطر قطر |
| منبع برق | AC220V±10٪، 50Hz |
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
