-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
220V Clamp Electronic Multifunctional Grounding Resistance Tester (بررسی کننده مقاومت زمین گیری چند کارکردی الکترونیکی 220 ولت)
| محدوده اندازه گیری | 0.01 Ω ~ 200 Ω | کلاس دقت | سطح 1.0 |
|---|---|---|---|
| دمای عملیاتی | 0-50 ℃ | وضوح زمان | 1 میلی ثانیه |
| قطعنامه فعلی | 1μΩ | محل منبع | هوبی، چین |
| قطعنامه | 1μΩ | دقت اندازه گیری | 0.5٪ |
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | منبع تغذیه کار | ac220v ± 10 ٪ ، 50Hz ± 1Hz |
| وزن | 12 کیلوگرم | حالت نمایش | ال سی دی سه و نیم رقمی |
| حجم | 380*350*260 میلی متر | تست ولتاژ | 220 ولت |
| وضوح فعلی | 1 میلی آمپر | نوع نمایشگر | آنالوگ و دیجیتال |
| مقاومت عایق | 0-200 | دقت روش دو گیره | ± 3% ± 2 کاراکتر |
| ظرفیت ذخیره سازی | 200 مجموعه داده | ابعاد کلی | 265 * 130 * 65 (mm) |
| دمای کاری | 0 تا 50 | دقت روش شمع زمین | ± 2% ± 2 کاراکتر |
| برجسته کردن | تست کننده مقاومت زمین 220 ولت,تست کننده مقاومت زمین گیری 220 ولت,تست کننده مقاومت الکتریکی زمین |
||
یک سیستم زمین بندی عالی برای کار ایمن و قابل اطمینان تجهیزات برق، مخابرات و برق ضروری است.این تست کننده مقاومت زمین گیری چند منظوره، راه حل های اندازه گیری سریع و قابل اعتماد برای حفاظت از صاعقه و کاربردهای زمین در صنایع مختلف.
ایده آل برای مخابرات، سیستم های برق، ایستگاه های هواشناسی، اتاق های کامپیوتری، خطوط توزیع برق، برج های انتقال، ایستگاه های بنزین، شبکه های زمین گیری کارخانه، میخک ها،و سایر زیرساخت های حیاتی.
- روش های اندازه گیری دوگانه: روش کلیمپ دوگانه و روش سنگ زمین برای آزمایش های گوناگون
- طراحی فک بزرگ 50 میلی متری (استانداردی) مناسب برای سیم های زمینی آهن / فولاد صاف
- اندازه های فک قابل تنظیم در صورت درخواست
- ذخیره سازی داده های ظرفیت بزرگ: 200 مجموعه داده اندازه گیری
- کار آسان با رابط کامل چینی و طراحی قابل حمل
- قابلیت قوی ضد تداخل برای اندازه گیری دقیق در محیط های چالش برانگیز
- محدوده اندازه گیری گسترده: 0.01Ω تا 200Ω با وضوح 0.01Ω
- اندازه گیری دقیق مقاومت زمین کمتر از 0.7Ω
- طراحی فشرده و سبک با کیف قابل حمل ضد انفجار
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری مقاومت زمین گیری | روش چسب دوگانه: 0.01Ω ~ 200Ω روش سنگ شکن زمین: 0.01Ω ~ 200Ω |
| دقت | روش چسب دوگانه: ±3٪ ±2 رقم روش سنگ زمین: ±2٪ ±2 رقم |
| حداقل وضوح | 0.01Ω |
| اندازه فک | Φ50mm |
| ظرفیت ذخیره سازی | 200 مجموعه داده |
| دمای کار | 0°C تا +50°C |
| منبع برق | 8 باتری های قابل شارژ مجدد نیکل فلز هیدرید AA یا باتری های استاندارد AA |
| وزن | 0.8kg (از جمله باتری ها) |
| ابعاد | 265mm * 130mm * 65mm |
