-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تستر ولتاژ بالا مقاومت زمین سنج تستر امپدانس حلقه زمین
| محدوده اندازه گیری | 0.010Ω~200Ω | کلاس دقت | بالا |
|---|---|---|---|
| دمای عملیاتی | -10-55 ℃ | وضوح زمان | 1S |
| قطعنامه فعلی | 1μΩ | محل منبع | هوبی، چین |
| قطعنامه | 1μΩ | دقت اندازه گیری | 0.5٪ |
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | منبع تغذیه کار | ac220v ± 10 ٪ ، 50Hz ± 1Hz |
| وزن | 12 کیلوگرم | حالت نمایش | ال سی دی سه و نیم رقمی |
| حجم | 380*350*260 میلی متر | نوع نمایشگر | فقط دیجیتال |
| ابعاد | کوچک | ذخیره سازی داده ها | 99 مجموعه |
| برجسته کردن | تستر زمین ولتاژ بالا,تستر مقاومت ولتاژ بالا |
||
آزمایش کننده مقاومت زمین کلیمپ برای اندازه گیری دقیق مقاومت زمین و مقاومت حلقه طراحی شده است.این ابزار دیجیتالی نیاز به قطع اتصال سیم های زمینی یا استفاده از الکترود های کمکی را از بین می برد، فراهم کردن عملیات سریع، راحت و ایمن برای کاربردهای صنعتی مختلف.
به طور گسترده ای در برق، مخابرات، هواشناسی، زمینه های نفتی، ساخت و ساز و اندازه گیری مقاومت زمین گیری تجهیزات الکتریکی صنعتی استفاده می شود.به ویژه برای اندازه گیری نقص های زمین در مواردی که روش های سنتی قابل استفاده نیست، موثر است.
- اندازه گیری مقاومت زمین و مقاومت حلقه
- محدوده اندازه گیری گسترده: 0.010Ω تا 200Ω
- ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات: 99 مجموعه
- آستانه هشدار قابل برنامه ریزی: 1-199Ω
- نمایش نماد هشدار بصری
- اندازه سی تی کامپکت: 55 میلی متر * 32 میلی متر
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| محدوده مقاومت | 0.010Ω ~ 200Ω |
| قطعنامه | 0.001Ω |
| ذخیره سازی اطلاعات | 99 مجموعه |
| تنظیم آستانه هشدار | 1 ~ 199Ω |
| دمای کار | -10°C تا 55°C |
| محدوده رطوبت | 10٪ RH تا 90٪ RH |
| صفحه نمایش ال سی دی | 4 رقم، صفحه نمایش 47mm * 28.5mm |
| اندازه کلیمپ | 55mm * 32mm |
| اندازه باز شدن کلیمپ | 32 میلی متر |
| وزن | ۱۱۳۰ گرم |
| ابعاد | ۲۷۵ میلیمتر * ۸۵ میلیمتر * ۵۶ میلیمتر |
| سطح حفاظت | عایق دوگانه |
| زمان اندازه گیری | 1 ثانیه |
| فرکانس اندازه گیری مقاومت | > 1KHz |
| منبع برق | 6VDC (4 * LR6 باتری های قلیایی) |
