همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
180W ولتاژ برق قابل حمل فریکونسی تست منبع برق 3000W inverter موج سینوس خالص
جزئیات محصول
| نوع | منبع تغذیه تست فرکانس برق قابل حمل | ولتاژ | تجهیزات برق 220 ولت |
|---|---|---|---|
| گارانتی | 2 سال | قدرت | 180 وات |
| محل مبدا | هوبی، چین | کلاس دقت | دقت بالا |
| کلاس حفاظت | IP55 | پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| دقت | ± 0.5٪ | مقدار عملیاتی جریان فاز | 10A |
| محدوده زمانی | ۱ میلیثانیه تا ۹۹۹۹ ثانیه | ضریب قدرت | 300 VA / فاز |
| نوع نمایشگر | فقط دیجیتال | قطعنامه | 0.1μΩ |
| محل منبع | هوبی، چین | دمای عملیاتی | -10 ~ 40 ℃ |
| جریان خروجی | 0-10A | صفحه نمایش | ال سی دی |
| ولتاژ نامی | 220 VAC | منبع تغذیه خروجی | AC220V±10% 50Hz |
| بسته بندی | چوبی/ کارتن | ||
| برجسته کردن | آنالایزر کیفیت توان 3000 وات,تحلیلگر کیفیت توان 180 وات,آنالایزر کیفیت توان با دقت بالا |
||
توضیحات محصول
منبع برق فرکانس آزمون برق قابل حمل 3000W inverter موج سینوس خالص
خلاصه ی محصول
منبع برق آزمون فرکانس قدرت قابل حمل یک اینورتر موج سینوس خالص 3000W با عملکرد بالا است که برای آزمایش قدرت و برنامه های تغذیه قابل اعتماد طراحی شده است.با تکنولوژی پیشرفته اینورتر و سیستم های حفاظت جامع، این واحد قدرت پایدار و با کیفیت بالا را برای کاربردهای مختلف صنعتی، تجاری و مسکونی فراهم می کند.
ویژگی های عملکرد
- عملکرد بالا و ظرفیت بارگذاری قوی:تکنولوژی اینورتر پیشرفته، منبع برق با کیفیت بالا را با بار های مختلف از جمله لوازم خانگی، تجهیزات ارتباطی و تجهیزات صنعتی سازگار می کند.
- قابلیت اطمینان بالا:با تکنولوژی پیشرفته و طراحی اضافی ساخته شده، مجهز به ترانسفورماتور فرکانس قدرت و کنترل CPU برای عملکرد پایدار.
- عملکردهای حفاظت جامع:ویژگی های محافظت از ولتاژ ورودی بیش از حد / زیر ولتاژ، فشار بیش از حد خروجی، محافظت از جریان بیش از حد و مدار کوتاه و محافظت از بیش از حد درجه حرارت برای کل واحد.
- رابط کاربر پسند:صفحه نمایش LCD/LED به وضوح وضعیت کار، ولتاژ خروجی، ولتاژ باتری، فرکانس، میزان بار و نقص ها را با عملکردهای هشدار صوتی و بصری نشان می دهد.
- عملیات ساده:عملکرد روشن / خاموش با سطح بالایی از اتوماسیون برای عملکرد راحت.
- ساختار فشرده:طراحی ماژولار اجزای کاربردی داخلی با ساختار ساده و نگهداری آسان.
- طراحی قابل حمل:طراحی قاب ماشین برای استفاده و حمل آسان در محل.
- کارایی بالا و صرفه جویی در انرژی:جریان کم بدون بار در صورت عدم اتصال بار، انرژی را ذخیره می کند.
- مدیریت باتری هوشمند:سیستم نظارت و مدیریت باتری هوشمند طول عمر باتری را افزایش می دهد و بهره وری استفاده را بهبود می بخشد.
مشخصات فنی
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| ولتاژ خروجی AC | AC 220V (± 10% rms) |
| فرکانس خروجی AC | 50/60 هرتز ± 0.3 هرتز |
| کارایی | > 87٪ |
| ولتاژ خروجی DC / جریان | DC 5V/3.1A، DC 12V/20A، DC 24V/10A، DC 48V ((± 8V) / 50A |
| قدرت خروجی نامی | ۳۰۰۰ وات |
| حداکثر قدرت خروجی | ۴۵۰۰ وات |
| حفاظت از بیش از حد بار (بار SMPS) | (110% < بار < 125%) ±10%: ولتاژ خروجی پس از 15 دقیقه قطع می شود (125% < بار < 150%) ±10%: ولتاژ خروجی پس از 10 ثانیه قطع می شود بار > 150٪ ± 10٪: ولتاژ خروجی پس از 0.2 ثانیه قطع می شود |
| هشدار ولتاژ پایین | 42.0Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| خاموش کردن اتوماتیک ولتاژ پایین | 40.0Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| اخطار و خاموش کردن ولتاژ ورودی | 64Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| بازیافت ولتاژ ورودی | 62.0Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| خنک کننده | فن با سرعت متغیر، استفاده در شرایط با تهویه خوب |
| محیط عملیاتی و سر و صدا | دمای هوا و رطوبت: 0-40°C، 0-95% RH (غیر منجمد) سر و صدا: < 60dB |
| ظرفیت باتری داخلی | 50Ah / 48V |
تصاویر محصول
