همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
منبع تغذیه اضطراری 2000 وات خروجی های DC چند ولتاژ اضافه بار حفاظت از ولتاژ پایین
جزئیات محصول
| نوع | دستگاه تست | کلاس حفاظت | IP65 |
|---|---|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OBM، ODM، OEM | گارانتی | 2 سال |
| مصرف برق کل دستگاه | 30 وات (استاتیک) و 150 وات (کار) | دقت خطای PT | سطح 0.05 |
| دمای محیط زیست | 0-40 درجه سانتیگراد | محل مبدا | هوبی، چین |
| رطوبت محیطی | <85٪ در 25 درجه سانتیگراد | ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 1200 کیلو ولت | برنامه | تست برق |
| دقت | 0.2٪ | قدرت خروجی دارای امتیاز | 2000 وات |
| حداکثر توان خروجی | 3000 وات | خروجی AC | 220 ولت (± 10% rms)، 50/60 هرتز قابل تعویض |
| پورت های خروجی DC | 5V/3.1A، 12V/20A، 24V/10A، 48V/50A | کارآیی | > 87% |
| ظرفیت باتری داخلی | 50Ah / 48V | ویژگی های حفاظتی | اضافه بار، هشدار ولتاژ پایین، حفاظت از اضافه ولتاژ با خاموش شدن خودکار |
| خنک کننده | فن با سرعت متغیر (نیاز به تهویه) | محیط عملیاتی | 0-40 ℃، 0-95٪ RH (غیر متراکم) |
| سطح نویز | <60dB | ||
| برجسته کردن | منبع برق اضطراری 2000W,منبع برق اضطراری 220V,منبع برق اضطراری IP65 برای خانه |
||
توضیحات محصول
منبع برق اضطراری 2000 وات با صفحه نمایش LCD، خروجی DC چند ولتاژ، محافظت از بیش از حد و ولتاژ پایین
خلاصه ی محصول
این منبع برق اضطراری 2000 وات دارای یک صفحه نمایش LCD، خروجی DC چند ولتاژ،و سیستم های حفاظت جامع از جمله محافظت از بیش از حد و ولتاژ پایین برای راه حل های پشتیبان قدرت قابل اعتماد.
ویژگی های عملکرد
- عملکرد بالا و ظرفیت بارگذاری قوی:تکنولوژی اینورتر پیشرفته، منبع برق با کیفیت بالا را با بار های مختلف از جمله لوازم خانگی، تجهیزات ارتباطی و تجهیزات صنعتی سازگار می کند.
- قابلیت اطمینان بالا:با تکنولوژی پیشرفته و طراحی اضافی ساخته شده، مجهز به ترانسفورماتور فرکانس قدرت و کنترل CPU برای عملکرد پایدار.
- حفاظت جامع:ویژگی های محافظت از ولتاژ ورودی / زیر ولتاژ، فشار بیش از حد خروجی، محافظت از جریان بیش از حد و مدار کوتاه، به علاوه حفاظت از بیش از حد درجه حرارت برای کل واحد.
- رابط کاربر پسند:صفحه نمایش LCD/LED به وضوح وضعیت کار، ولتاژ خروجی، ولتاژ باتری، فرکانس، میزان بار و نقص ها را با عملکردهای هشدار صوتی و بصری نشان می دهد.
- عملیات ساده:عملکرد روشن / خاموش با سطح بالایی از اتوماسیون برای عملکرد راحت.
- ساختار فشرده:طراحی ماژولار اجزای کاربردی داخلی با ساختار ساده برای نگهداری آسان.
- طراحی قابل حمل:طراحی قاب واگن برای استفاده آسان در محل و تحرک.
- کارایی بالا و صرفه جویی در انرژی:جریان کم بدون بار در صورت عدم اتصال بار، انرژی را ذخیره می کند.
- مدیریت باتری هوشمند:سیستم نظارت و مدیریت باتری هوشمند طول عمر باتری را افزایش می دهد و بهره وری استفاده را بهبود می بخشد.
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ولتاژ خروجی AC | AC 220V (± 10% rms) |
| فرکانس خروجی AC | 50/60 هرتز ± 0.3 هرتز |
| کارایی | > 87٪ |
| ولتاژ خروجی DC / جریان | DC 5V/3.1A، DC 12V/20A، DC 24V/10A، DC 48V ((± 8V) / 50A |
| قدرت خروجی نامی | 2000 ولت |
| حداکثر قدرت خروجی | ۳۰۰۰ وات |
| حفاظت از بیش از حد بار (بار SMPS) | (110% < بار < 125%) ±10%: ولتاژ خروجی پس از 15 دقیقه قطع می شود (125% < بار < 150%) ±10%: ولتاژ خروجی پس از 10 ثانیه قطع می شود بار > 150٪ ± 10٪: ولتاژ خروجی پس از 0.2 ثانیه قطع می شود |
| هشدار ولتاژ پایین | 42.0Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| خاموش کردن اتوماتیک ولتاژ پایین | 40.0Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| اخطار و خاموش کردن ولتاژ ورودی | 64Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| بازیافت ولتاژ ورودی | 62.0Vdc ± 1.2Vdc (برای منبع برق 48V) |
| خنک کننده | فن با سرعت متغیر، استفاده در شرایط با تهویه خوب |
| محیط عملیاتی و سر و صدا | دمای هوا و رطوبت: 0-40°C، 0-95% RH (غیر منجمد) سر و صدا: < 60dB |
| ظرفیت باتری داخلی | 50Ah / 48V |
تصاویر محصول
رابط دستگاه آزمایش باتری هوشمند
تنظیم ماژول نظارت بی سیم
آزمایش تخلیه باتری
