Wszystkie produkty
-
Tester hipoteczny
-
Tester transformatora
-
zestaw badawczy drugorzędowego relé wtryskowe
-
Analizator wyłącznika
-
Analizator gazu SF6
-
Analizator jakości mocy
-
Tester baterii
-
Tester odporności
-
Lokalizator uszkodzeń kabli
-
Bezprzewodowy czujnik fazy
-
sprzęt do kalibracji mierników energii
-
Miernik CT PT
-
badany w zakresie zatrzymania napięć
-
Globalny inżynier rozwiązań energetycznychStabilna jakość, terminowa dostawa, wiarygodny partner długoterminowy. -
Gulf Electrical Engineering SeProfesjonalna technologia i doskonała obsługa posprzedażowa. -
Międzynarodowe badania energetyczneDostosowane rozwiązanie doskonale spełnia wymagania naszego projektu. -
Ameryka Południowa Elektryka PProfesjonalny zespół, dobra komunikacja i stabilne dostawy.
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
Szczegóły Produktu
| Maks. Napięcie prądu przemiennego | 5kV | Typ wyświetlacza | Tylko cyfrowe |
|---|---|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ℃ ~ 40 ℃ | Maks. Prąd przemienny | 20 mA |
| Wymiary | 320*270*180mm | Aplikacja | Pomiar przemysłowy |
| Napięcie wyjściowe | AC: 0 ~ 5 kV | Dokładność testu | ±(5%+3 znaki) |
| Pojemność transformatora | 100VA | Wymagania dotyczące zasilania | AC:220 V + 10% 50 Hz/60 Hz ± 3 Hz |
| Prąd testowy | AC: 0~2/20mA | PLC | interfejs Opcjonalnie |
| Zakres pomiarowy | 1-1999μΩ | Rozdzielczość czasowa | 1S |
| Aktualna uchwała | 1μΩ | Rezystancja izolacji | Nic |
| Zakres pomiarowy | 1-1999μΩ | Klasa dokładności | 0,5% |
| Aktualny zakres | Prąd stały 50A, 100A, 150A, 200A | Miejsce pochodzenia | Hubei, Chiny |
| Rezolucja | 1μΩ | Dokładność pomiaru | 0,5% |
| Zasilacz roboczy | AC220V ± 10%, 50 Hz ± 1 Hz | ||
| Podkreślić | 200a ground tester,200a resistance tester,high current ground tester |
||
opis produktu
200A High Precision Loop Contact Resistance Tester
The 200A High Precision Loop Contact Resistance Tester delivers reliable and accurate measurements for switch contact resistance testing applications.
Key Features
- High Current Output: Utilizes advanced power supply technology to deliver continuous high current output, effectively breaking down oxide films on switch contacts for superior test results.
- Excellent Anti-Interference: Maintains stable LCD display readings even under severe interference conditions, ensuring consistent and repeatable measurements.
- Long Service Life: Features high-precision resistors that eliminate ambient temperature effects and industrial-grade connectors for enhanced vibration resistance.
- Portable Design: Compact and lightweight construction for easy transportation and field use.
Technical Specifications
| Measuring Range | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Resolution | 1μΩ |
| Test Current | Four fixed output ranges: DC 50A, 100A, 150A, and 200A |
| Accuracy | 0.5% |
| Operating Mode | Continuous |
| Display | 3.5-digit LCD |
| Power Supply | AC220V±10% 50Hz |
| Operating Environment | Temperature -10°C to 40°C, Humidity ≤80%RH |
| Dimensions | 380*350*260mm |
| Weight | 12 kg |
Product Images
Polecane produkty
