All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
High Fidelity Multi Harmonic Three Phase Microcomputer Relay Protection Tester
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Protection Class: | IP65 |
| Customized Support: | OBM, ODM, OEM |
Multifunctional Microcomputer Relay Protection Tester High Fidelity Linear Power Amplifier
| Max. Ac Voltage: | 5kV |
|---|---|
| Display Type: | Digital Only |
| Operating Temperature: | 0-40℃ |
3 Phase Relay Protective Tester Secondary Injection Relay Test Kit
| Efficiency: | 95% |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Certifications: | CE, RoHS |
Three Phase Relay Protection Tester With DSP FPGA High Fidelity Linear Power Amplifier
| Type: | HANTEK Oscilloscope |
|---|---|
| Warranty: | 1years |
| Customized Support: | OEM |
0.1 Accuracy Primary Current Injection Tester with 220V Power for Circuit Breaker Relay Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
±0.5% Accuracy Single-Phase Microcomputer Relay Protection Tester with IP55 & Compact Portable Design
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Three Phase Microcomputer Relay Protection Tester With High Precision Multi Output
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Accuracy Class: | High Accuracy |
High Accuracy Six Phase Secondary Injection Test Equipment Portable Relay Tester
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Three Phase Protective Relay Test Set With PC Control Software For Power System Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Protection Class: | IP56 |
1
