All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
180W Portable Power Frequency Test Power Supply 3000W Pure Sine Wave Inverter
| Type: | Portable Power Frequency Test Power Supply |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
2000W Emergency Power Supply Multi Voltage DC Outputs Overload Low Voltage Protection
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Protection Class: | IP65 |
| Customized Support: | OBM, ODM, OEM |
1000W Outdoor Emergency Power Supply With Pure Sine Wave AC Output Dual USB Ports
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Three Phase Power Quality Analyzer Desktop 3 Phase Harmonic Energy Analyzer Meter
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Type: | Power |
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
Handheld Power Quality Tester With 3 Phase Voltage 4 Circuit Current Measurement
| Measuring Range: | 1~500V 0.5% |
|---|---|
| Testing Voltage: | 110V-220V(AC) |
| Dimensions: | 380mm*260mm*180mm |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Type: | Engine Diagnostic Analyzer |
| Application: | POWER Testing |
1
