All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
High Precision Dielectric Loss Tester With IP65 Protection Anti Interference Design
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Accuracy Class: | High Accuracy |
Oil Interfacial Tension Meter Surface Tension Measuring Instrument With Platinum Loop
| Measuring Range: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Accuracy Class: | 0.5% |
| Operating Temperature: | -10℃~40℃ |
6 Phase Relay Test Kit With 0.2% Accuracy And 600VA Power For Secondary Injection
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Protection Class: | IP55 |
Handheld Portable Parameter Measuring Instrument Partial Discharge Tester IP55
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220 V |
| Warranty: | 2 Years |
IP55 Digital Cable Partial Discharge Test Equipment For Electronic Power Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220 V |
| Protection Class: | IP55 |
Transformer On Load Tap Changer Parameter Tester Tap Position Transition Time Analyzer
| Measuring Range: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Accuracy Class: | 0.5% |
| Operating Temperature: | -10℃~40℃ |
Automatic Insulation Oil Acidity Tester High Accuracy IP65 For Petroleum Products
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Power: | Electronic |
| Customized Support: | OEM |
27-5250 Centipoise Paint Viscosity Tester High Precision With LCD Display For Coatings
| Type: | HANTEK Oscilloscope |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Customized Support: | OEM |
300kV Series Resonant AC Hipot Tester Automatic Tuning For Power Equipment
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Protection Class: | IP65 |
Electricians Portable Insulation Resistance Meter Hight Voltage For Transformer
| Measuring Range: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Accuracy Class: | (5%~10%)±10V |
| Operating Temperature: | -10℃~40℃ |
