Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
± 0.1% Yüksek hassasiyetli U-Disk Depolama ve 2 yıllık Garanti ile Transformör Test Aracı
Ürün ayrıntıları
| tip | Test Makinesi | Garanti | 2 yıl |
|---|---|---|---|
| Güç | Elektronik | Çıkış akımı | 1.0A,0.5A |
| özelleştirilmiş destek | OBM, ODM, OEM, Yazılım Yeniden Yapılanması | Menşe Yeri | Hubei, Çin |
| Kesinlik | ±(%0,1+1dijital)(zaman) | Depolamak | U disk depolama, yerel depolama 1G |
| Boyut | 345mm*295mm*175mm | Ağırlık | 5 kg |
| Vurgulamak | Yüksek Doğruluklu Trafo Test Cihazı,U Disk Depolama SF6 Gaz Analizörü,2 Yıl Garantili Trafo Anahtarı Test Cihazı |
||
Ürün Açıklaması
Transformatörler için Performans Test Aracı
Güvenilir çalışma ve bakım için kapsamlı 2 yıllık garantiye sahip profesyonel transformatör anahtarı performans test cihazı.
Ürün Parametreleri
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Üç fazlı sabit akım kaynağı, şarj akımı | 3A/1A 0.6A/0.2A dosyası |
| Bağlantı noktası maksimum voltajı | 24V |
| Maksimum geçiş direnci | 100Ω |
| Geçiş direnci ölçüm aralığı | 1A: 0,4Ω ~ 20Ω 0,2A: 10Ω ila 100Ω |
| Dalga formu kayıt süresi | 300ms |
| Örnekleme oranı | 30 bin |
| Zaman çözünürlüğü | 0,1 ms |
| Direnç çözünürlüğü | 0,1Ω |
| Doğruluk Geçiş direnci | ±5% okuma ±0,1Ω |
| Geçiş zamanı | ±%0,5 okuma ±0,2ms |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ 40°C |
| Bağıl nem kullanın | < %85 bağıl nem |
Özellikler ve Özellikler
- Y0, Y, △ tipi transformatörleri doğrudan direnç değeri göstergeli, dönüşümsüz olarak test eder
- Gelişmiş veri analizi, dalga biçimi hatalarını otomatik olarak tanımlar ve işaretler
- Direnç değeri ve zaman genliği için örneklenmiş verilere dayalı otomatik dalga biçimi ekranı ayarı
- Tip transformatörler için üç fazlı senkronizasyon ekranı
- Hem sargılı hem de sargısız test uygulamalarıyla uyumlu
- Dört terminalli kablolama, kablo kompanzasyonu olmadan yüksek hassasiyetli direnç ölçümü sağlar
- Trafo güç kesintisini en aza indirmek için çalışma sırasında sürekli test yeteneği
- Verimli veri yönetimi ve sorgulama için yerleşik kelime raporu oluşturma
- 800×480 renkli LCD dokunmatik ekran, yüksek hızlı yazıcı ve harici mouse desteği ile bilgisayar kontrollü çalışma
- Ek harici U disk depolama özelliği ile 1000 veri seti için dahili depolama
Ürün Görselleri
Önerilen Ürünler
