Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ hipot tester ] αγώνας 7 προϊόντα.
DC Hipot Tester High Voltage Generator Electric Pulse Generator Cable Testing Equipment
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δοκιμαστής υποστροφής συνεχούς τάσης 60 kV με εγγύηση 2 ετών και συντελεστή κυματισμού ≤ 0,5% για δοκιμές υψηλής τάσης
| τύπος: | Ηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 110 V, Άλλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
Electrical High Voltage Hipot Tester Withstand Voltage Tester For Insulation Breakdown
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
300kV σειρά αντηχείας AC Hipot Tester αυτόματη ρύθμιση για εξοπλισμό ενέργειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Έξυπνο σετ δοκιμής υψηλής τάσης DC, Δοκιμαστής Hipot DC υψηλής ακρίβειας για επιτόπια δοκιμή αντοχής τάσης και ρεύματος διαρροής
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Adjustable High Voltage Hipot Test System For Power Equipment Factory Routine Inspection
| τύπος: | Αυτόματο |
|---|---|
| Τάση Άλλο: | 220 V, 380 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Μετασχηματιστής υψηλής τάσης 100KV Μετασχηματιστής Εξοπλισμός δοκιμής διηλεκτρικής αντοχής με κονσόλα
| τύπος: | Φορητός |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
1

