Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ hipot test equipment ] bij elkaar passen 5 producten.
DC Hipot Tester High Voltage Generator Electric Pulse Generator Cable Testing Equipment
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
300 kV serie Resonant AC Hipot Tester Automatische afstemming voor energieapparatuur
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Hoogspanningstransformator 100KV Transformator Diëlektrische sterkte testapparatuur met console
| type: | Draagbaar |
|---|---|
| Spanning: | 380 V |
| Garantie: | 2 jaar |
Adjustable High Voltage Hipot Test System For Power Equipment Factory Routine Inspection
| type: | Automatisch |
|---|---|
| Spanning Anders: | 220 V, 380 V |
| Garantie: | 2 jaar |
60 kV nominale spanning gelijkstroom-hypotest met 2 jaar garantie en ≤0,5% rippelfaktor voor hoogspanningstesting
| type: | Elektrische testapparatuur |
|---|---|
| Spanning: | 220 V, 110 V, anders |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM |
1

