Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ hipot test equipment ] eşleşme 5 Ürünler.
DC Hipot Tester High Voltage Generator Electric Pulse Generator Cable Testing Equipment
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Güç Ekipmanları İçin 300kV Serisi Rezonans AC Hipot Test Cihazı Otomatik Ayarlama
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Yüksek Voltajlı Transformör 100KV Transformör Konsollu Dielektrik Güç Deneme Ekipmanı
| tip: | Taşınabilir |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Garanti: | 2 yıl |
Adjustable High Voltage Hipot Test System For Power Equipment Factory Routine Inspection
| tip: | Otomatik |
|---|---|
| Gerilim Diğer: | 220 V, 380 V |
| Garanti: | 2 yıl |
60kV Değerli Voltaj DC Hipot Testörü 2 Yıllık Garanti ve Yüksek Voltaj Testleri için ≤0.5% Ripple Factor ile
| tip: | Elektrik Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 110 V, Diğer |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
1

