Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ loop resistance tester ] αγώνας 15 προϊόντα.
Δοκιμαστής αντίστασης κυκλώματος υψηλής ακρίβειας με εκτυπωτή φορητό διακόπτη κυκλώματος Ωμμέτρο
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Stability High Current High Precision Loop Resistance Tester For Electrical Testing
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-40℃ |
Ελεγκτής αντίστασης κυκλώματος χειριού υψηλής ακρίβειας
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Μετρητής υψηλής ακρίβειας αντίστασης επαφής διακόπτη κύκλου Δοκιμαστής αντίστασης κυκλώματος για γραμμή
| Εύρος μέτρησης: | 0-1000μ Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Επίπεδο 1.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-40 ℃ |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
Portable Loop Resistance Tester 0.5% High Accuracy With Anti Interference For HV Switches
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable Micro Ohm Meter Digital Contact Loop Resistance Adjustable Output 2000W
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Εφαρμογή: | Αυτόματη δοκιμή |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης Μετρητής αντίστασης γείωσης εδάφους Δοκιμαστής αντίστασης γήινου βρόχου
| Εύρος μέτρησης: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Ψηλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-55°C |
Εξοπλισμός δοκιμής για τον υπολογισμό της αντίστασης ηλεκτρικού κυκλώματος
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | 1000W |
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

