Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ loop resistance tester ] αγώνας 15 προϊόντα.
Συσκευή μέτρησης αντίστασης επαφής Μεταγωγικός βρόχος υψηλής ακρίβειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης υπερχαμηλής συχνότητας με πολλαπλές τιμές 30-90 kV και υψηλή ακρίβεια
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 60 kV |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
Δοκιμαστής υποστροφής συνεχούς τάσης 60 kV με εγγύηση 2 ετών και συντελεστή κυματισμού ≤ 0,5% για δοκιμές υψηλής τάσης
| τύπος: | Ηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 110 V, Άλλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
300kV σειρά αντηχείας AC Hipot Tester αυτόματη ρύθμιση για εξοπλισμό ενέργειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Ανάλυση υψηλής ακρίβειας CT PT για προστατευτικό μετασχηματιστή ρεύματος και μετασχηματιστή τάσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Ακρίβεια: | ±0,5% |

