Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ single phase transformer ] αγώνας 18 προϊόντα.
Single Phase Transformer Low Voltage Impedance Voltage Analyzer Transformer Short Circuit
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Τριφασικό μετασχηματιστή TTR μετρητή, υψηλής ακρίβειας πολυλειτουργία για δοκιμή ποιότητας ισχύος
| τύπος: | Μηχανή δοκιμής κρούσεων |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| τύπος: | Όργανα δοκιμών |
|---|---|
| Δυναμικό: | 50V |
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική δοκιμή |
Φορητός μονοφασικός ελεγκτής TTR υψηλής ακρίβειας για δοκιμή αναλογίας στροφών μετασχηματιστή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Δοκιμαστής προστασίας 3 φάσεων αναμεταδόχου δευτερογενούς δοκιμής αναμεταδόχου ένεσης
| Αποδοτικότητα: | 95% |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 220V |
| Πιστοποιήσεις: | CE, RoHS |
Digital Three Phase Shifter with 0~360° Range and 3×300VA Output
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | Πρότυπο |
Κίτ δοκιμής ρελέ 6 φάσεων με ακρίβεια 0,2% και ισχύ 600VA για δευτερογενή έγχυση
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| τύπος: | Διαγνωστικός αναλυτής κινητήρα |
| Εφαρμογή: | Δοκιμή ΙΣΧΥΣ |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| τύπος: | TBD |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
Χειροκίνητο φορητό φορτηγό με ψηφιακό σφιγκτήρα για δοκιμή ισχύος σε σημείο
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |

