Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Φορητός ελεγκτής ρελέ υψηλής ακρίβειας εξαφασικού δευτερεύοντος δοκιμαστικού εξοπλισμού έγχυσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Επαγγελματικό κιτ δοκιμής μετασχηματιστή ρεύματος CT PT Αναλυτής για ηλεκτρική ισχύ
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| Αριθμός μοντέλου: | NRFA-H |
Βαθμονομητής πηγής διόρθωσης σφαλμάτων αναλογικής τάσης υψηλής ακρίβειας πολλαπλών λειτουργιών χειρός
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | HGQB-C |
| Συχνότητα: | 50/60 HZ |
Ανάλυση υψηλής ακρίβειας CT PT για προστατευτικό μετασχηματιστή ρεύματος και μετασχηματιστή τάσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Ακρίβεια: | ±0,5% |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Έτος |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση: | 320VA |
Δοκιμαστής αντίστασης μετασχηματιστή DC υψηλής ακρίβειας με επικοινωνία Bluetooth USB
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 110 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Ελεγκτής επαγωγικότητας χωρητικότητας IP65 με μεγάλη ακρίβεια
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Τρία κανάλια DC Δοκιμαστής Αντίστασης με 0,5% ακρίβεια & 1000 σετ αποθήκευσης δεδομένων
| Εύρος μέτρησης: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A) κ.λπ. |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Ελεγκτής αντίστασης κυκλώματος χειριού υψηλής ακρίβειας
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
