Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Portable High-Precision Battery Internal Resistance Tester with Lithium Battery
| τύπος: | Αλλος |
|---|---|
| Μέγιστη τάση μέτρησης: | Αλλος |
| Υποστήριξη μπαταρίας: | Αλλος |
Δοκιμαστής φόρτωσης μπαταρίας υψηλής ακρίβειας με λογισμικό PC και προστασία IP65
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110 V, 220 V |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Δοκιμαστής αντίστασης περιέλιξης μετασχηματιστή DC 20A με ακρίβεια 0,5%.
| Εύρος μέτρησης: | 30μΩ-20KΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Three Phase Microcomputer Relay Protection Tester With High Precision Multi Output
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Φορητός ανιχνευτής μερικής εκκένωσης με υπερήχους με εξοπλισμό δοκιμής με οθόνη αφής
| Ονομαστική τάση: | 100kV |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 50mA |
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
Μετασχηματιστής υψηλής τάσης 100KV Μετασχηματιστής Εξοπλισμός δοκιμής διηλεκτρικής αντοχής με κονσόλα
| τύπος: | Φορητός |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| τύπος: | Παλμογράφος HANTEK |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Αυτόματος ελεγκτής σημείου τήξης σταγόνων κεριού πετρελαίου 1000W 360 kV IP55 υψηλής ακρίβειας
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | 1000W |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
Αυτόματος δοκιμαστής σημείων ανάφλεξης για έλαια με οθόνη αφής και δωμάτιο
| τύπος: | Δοκιμαστής σημείων ανάφλεξης ανοικτής κούπα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Πλήρως αυτόματο λάδι Tan Δέλτα αναλυτής Δυναμικότητα δοκιμαστικό κιτ Διαλεκτρική απώλεια tangent μέτρηση
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
