Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ resistance tester ] eşleşme 80 Ürünler.
High Precision IP55 DC Winding Resistance Tester For Transformer Testing
| tip: | DC Direniş Denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Başvuru: | Elektrik testi |
Portable DC Winding Resistance Tester With 0.5% Accuracy Four Wire Measurement
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0% 5 doğruluk DC Direniş Denetleyicisi 1-1999μΩ Aralık Otomatik Çalışma ile
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
20A Transformör DC sarmaç direnci testi % 0.5 doğrulukla
| Ölçüm Aralığı: | 30μΩ-20KΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5% doğrulukla 1-1999μΩ Aralık ve LCD Ekranlı Yer Direnci Denetleyici
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Akıllı Elektrik Halkası Direnci Ölçücüsü Test Ekipmanı için Temas Direnci Denetleyicisi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | 1000W |
| tip: | Test Makinesi |
Baskı makinesi ile yüksek hassasiyetli döngü direnci denetleyicisi taşınabilir devre kesici ohmmeter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
% 0,5 Doğruluk ile Taşınabilir 10A DC Sargı Direnci Test Cihazı Akım Direnci Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0 ~ 200Ω aralığı ve 2 yıllık garanti ile taşınabilir dijital topraklama direnci testçisi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| özelleştirilmiş destek: | OBM, ODM, OEM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
High Stability High Current High Precision Loop Resistance Tester For Electrical Testing
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |

