Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ resistance tester ] eşleşme 80 Ürünler.
Çeşitli fonksiyonlu Transformör Güç Denetleyicisi, Yüklü ve Yüksüz Test için Taşınabilir Yüksek Doğruluk
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
Elektrikli Transformör oranı test edici Elektrik için Transformör oranı kontrol edici
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Güç Trafosu Bakımı İçin Trafo Aşırı Yük Musluk şarj cihazı test cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Full Set Cable Fault Tester with TDR, Path Tracer, Pinpointer and High Voltage Surge Generator for 0-35kV Power Cables
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Teknoloji: | Zaman Alanı Yansıması (TDR) teknolojisi |
| Ürün Adı: | Plastik kasa + köpük plaka + toz torbası |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| tip: | Elektrik Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer, 110 V, 380 V, 220 V |
| özelleştirilmiş destek: | OBM, ODM, OEM |
Yüksek Voltajlı Vakum Denetleyicisi Anahtar ve Devre Kesicisi Dinamik Karakteristiği
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Elektrik testi |
| Gerilim: | 220V ±% 10 |
Taşınabilir 220V Alt Voltaj Denetleyicisi 0.02 Doğruluklı Çok Frekanslı Çıktıyla
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Hızlı Koruma 220V Beslemeli Dijital Ekran Kuru Tip HV Jeneratör Test Cihazı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Garanti: | 2 yıl |
IP55 Lightning Arrester Counter Tester with High Accuracy & 2-Year Warranty
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200W 220V Yüksek Doğruluklı Transformör Kapasitans Endüktans Testörü IP65
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

