Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ resistance tester ] eşleşme 80 Ürünler.
Bluetooth USB İletişimi ile Yüksek Doğruluklu Trafo DC Direnç Test Cihazı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 110 V |
| Garanti: | 2 yıl |
220V Klem Elektronik Çok Fonksiyonlu Yerleşim Direnci Testörü
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 Ω~200 Ω |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Seviye 1.0 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-50°C |
Yüksek hassasiyetli devre kesici temas direnci ölçer hattı için döngü direnci testi
| Ölçüm Aralığı: | 0-1000 mΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Seviye 1.0 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| tip: | Test Aletleri |
|---|---|
| Gerilim: | 50V |
| Başvuru: | Elektrik testi |
Üç Kanal DC Direniş Denetleyicisi % 0.5 Doğruluk ve 1000 Set Veri Depolama
| Ölçüm Aralığı: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A), vb. |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
5kV-10kV High Voltage Insulation Resistance Tester, 3pF~60000pF with IP55
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Toprak Ağı Topraklama Direnci Test Cihazı Ölçüm İçin Elektrik Ağı Analizörleri
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformer Winding DC Resistance Tester High Voltage Testing Equipment Megameter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Elde tutulabilen döngü direnci denetleyicisi Yüksek hassasiyet Pil ile çalışan hassasiyet ölçümü
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

