Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ resistance tester ] eşleşme 80 Ürünler.
High Sensitivity Partial Discharge Tester, 40MHz-8.0GHz Wide Frequency for HV Insulation Testing
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Gerilim: | 220V |
20A-120A Otomatik Kapalı Kupa Yanma Noktası Denetleyicisi Pensky Martins Yağ Deneme Ekipmanı
| tip: | Kapalı Kap Parlama Noktası Test Cihazı |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Başvuru: | Otomatik Test |
Taşınabilir El Transformatörü Dolaşım Direnci Ölçücüsü Pil Güçlü DC Mikro Ohmmeter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
10mA yalıtım direnci ölçer, 500kV Anti-Interferans ile 0.01MΩ ~ 1999GΩ
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Elektrikçiler Transformör için taşınabilir yalıtım direnci ölçer yüksek voltaj
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | (%5~%10)±10V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Trafo Yükte Kademe Değiştirici Parametre Test Cihazı Kademe Konumu Geçiş Süresi Analiz Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Güç: | 10 |
Taşınabilir El Transformör Testici Yük Çubuğu Değiştiricisi Testici % 0.5 Doğruluk
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Taşınabilir devre kesici zamanlama testi HV Anahtar Dinamik Karakteristik Test Seti
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
LCR Güç Frekansı Akım Ölçümü ile Çok Fonksiyonlu Kondensatör Banka Reaktör Testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |

