Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ resistance tester ] eşleşme 80 Ürünler.
0~1700V çalışma voltajı ile yıldırım koruma yalıtım testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Kesinlik: | ±%0,1 ~ ±%0,5 FS |
IP65 Koruma Anti Interferans Tasarımı ile Yüksek Hassaslıklı Dielektrik Kayıp Testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
8 Dijital Giriş, 4 Çıkış ve 3 Fazlı Voltaj/Akım Çıkışlı Çok Fonksiyonlu Mikro Bilgisayar Relay Koruma Testi
| Gerilim: | Diğer |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
320VA Güçlü ve 2 Yıllık Garantili Altı Fazlı Relay Koruma Testi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
| Tek fazlı akım çıkışı (RMS): | 0 -- 30A / faz, doğruluk: %0,2 ± 5mA |
Dijital Transformör oranı tester Voltaj uzatma Transformör oranı döner test seti
| Ölçüm Aralığı: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0 ℃ - 40 ℃ |
Taşınabilir Endüstriyel Akım Trafosu Saha Test Cihazı 220V Premium Test Ekipmanı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Güç Ekipmanları İçin 300kV Serisi Rezonans AC Hipot Test Cihazı Otomatik Ayarlama
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Transformör Kapsamlı Test Aracı Transformör Test Ct Pt Analizörü
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Faz başına maksimum çıkış gücü: | 320VA |
Yüksek hassasiyetli üç fazlı röle test kiti, IP55 koruması ile 300VA
| tip: | Sertlik denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
0% 5 doğruluklu devre kesici analizatörü Elektrikli ELEKTRİK Değiştirici Karakteristik Testi
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

