Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
IP65 Koruma Anti Interferans Tasarımı ile Yüksek Hassaslıklı Dielektrik Kayıp Testi
Ürün ayrıntıları
| tip | Test Makinesi | Gerilim | 220V Elektrik Ekipmanları |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Sınıfı | Yüksek Doğruluk | Güç | Elektronik |
| Garanti | 2 yıl | Koruma Sınıfı | IP65 |
| Menşe Yeri | Hubei, Çin | Başvuru | Otomatik Test, Elektrik Testi |
| Vurgulamak | Yüksek hassasiyetli dielektrik kaybı testi,Anti Interferans Dielektrik Kayıp Testi,IP65 elektronik test ekipmanları |
||
Ürün Açıklaması
Transformatörler için Otomatik Dijital Güç Frekansı Dielektrik Kaybı ve Tanδ Test Cihazı
Bu otomatik parazit önleyici hassas orta kayıp ölçüm cihazı, hem sahada parazit önleyici dielektrik kayıp ölçümü hem de laboratuvar hassas dielektrik kayıp ölçümü için tasarlanmıştır. Entegre yapıda yerleşik dielektrik kayıp köprüsü, frekans dönüştürme güç kaynağı, test transformatörü ve standart kapasitör bulunur.
Frekans dönüşümlü anti-parazit ve Fourier dönüşümü dijital filtreleme teknolojisini kullanan cihaz, otomatik ve akıllı ölçümler gerçekleştirir. Ölçülen veriler güçlü girişim koşulları altında olağanüstü derecede kararlı kalır. Ölçüm sonuçları geniş bir LCD ekranda görüntülenir ve entegre mikro yazıcı kullanılarak yazdırılabilir.
Teknik Özellikler
| Kesinlik | Cx: ±(okuma×1%+1pF) |
| Tanδ Doğruluğu | ±(okuma×%1+0,00040) |
| Parazit önleme | Değişken frekanslı parazit önleme |
| Kapasite Aralığı | Dahili HV: 3pF~60000pF/12kV, 60pF~1μF/0,5kV Harici HV: 3pF~1,5μF/10kV, 60pF~30μF/0,5kV Çözünürlük: Maksimum 0,001pF, 4 geçerli rakam |
| Tanδ Aralığı | Sınırsız, %0,001 çözünürlük, test edilen üç ürünün kapasitansı, endüktansı ve direnci için otomatik tanımlama |
| Akım Aralığını Test Et | 10μA~5A |
| Dahili Yüksek Gerilim | Voltaj aralığını ayarlayın: 0,5~12kV Maksimum çıkış akımı: 200mA Buck-bust yöntemi: sürekli kademesiz düzenleme Test frekansı: 45~65Hz 49/51Hz,45/55Hz otomatik çift değişken frekanslı tamsayı frekansı Frekans doğruluğu: ±0,01Hz |
| Harici Yüksek Gerilim | Maksimum test akımı: İleri bağlantıda 5A / 40~70Hz Ters kablolama sırasında maksimum test akımı: 10kV / 5A / 40~70Hz |
| CVT Kendinden Uyarıcı Alçak Gerilim Çıkışı | Çıkış voltajı 3~50V, çıkış akımı 3~30A |
| Ölçüm Süresi | Ölçüm yöntemine bağlı olarak yaklaşık 30 saniye |
| Giriş Güç Kaynağı | 180V~270VAC, 50Hz±1% |
| Bilgisayar Arayüzü | Standart RS232 arayüzü |
| Yazıcı | Mini tip termal yazıcı |
| Ortam Sıcaklığı | -10°C~50°C |
| Bağıl Nem | <%90, yoğunlaşma yok |
| Genel Boyut | 460×360×350mm |
| Ağırlık | 10 kg |
Önemli Not:Sahadaki transformatör muhafazası genellikle topraklanmıştır. Transformatörlerin tanδ'sını (dielektrik kaybı) test ederken genellikle ters bağlantı yöntemi seçilir. Test için ileri bağlantı yöntemi yalnızca tamamen yalıtılmış transformatörler için kullanılır.
Kapasitans Dönüşüm Referansı:
1F = 1000mF = 1.000.000.000μF = 1.000.000.000.000pF
1mF = 0,001F = 1000μF = 1.000.000.000pF
1μF = 1.000.000pF = 0.000001F
1F = 1000mF = 1.000.000.000μF = 1.000.000.000.000pF
1mF = 0,001F = 1000μF = 1.000.000.000pF
1μF = 1.000.000pF = 0.000001F
Ürün Görselleri
Önerilen Ürünler
