Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ withstand tester ] eşleşme 23 Ürünler.
5kV AC Dijital Ekranlı Endüstriyel Sınıflı Yüksek Voltaj Direnç Testi
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
220V Yüksek Doğruluklu Yağa Daldırılmış Yüksek Gerilim Dayanım Test Cihazı IP55 Dereceli
| Gerilim: | 220V |
|---|---|
| tip: | Test Makinesi |
| Garanti: | 2 yıl |
Electrical High Voltage Hipot Tester Withstand Voltage Tester For Insulation Breakdown
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
Transformör testi için dijital ekranlı taşınabilir 0.1Hz Yüksek Voltaj Jeneratörü Testi
| Güç: | Elektronik |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
Taşınabilir 220V Alt Voltaj Denetleyicisi 0.02 Doğruluklı Çok Frekanslı Çıktıyla
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
DSP teknolojisi ve 2 yıllık garanti ile çok frekanslı indüksiyon dayanıklılık voltaj testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 380 V, 110 V |
| Garanti: | 2 yıl |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Güç: | 10 |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Faz başına maksimum çıkış gücü: | 320VA |
Ultra Düşük Frekanslı Yüksek Voltaj Testi, 30-90kV Çoklu Değerlendirme ve Yüksek Doğruluk
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Nominal gerilim: | 60KV |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
Çeşitli fonksiyonlu Transformör Güç Denetleyicisi, Yüklü ve Yüksüz Test için Taşınabilir Yüksek Doğruluk
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |

