Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Baskı makinesi ile yüksek hassasiyetli döngü direnci denetleyicisi taşınabilir devre kesici ohmmeter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Yüksek voltajlı devre kesici test ekipmanları için dinamik devre kesici test cihazı dinamik
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
Toprak Ağı Topraklama Direnci Test Cihazı Ölçüm İçin Elektrik Ağı Analizörleri
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Yüksek Gerilim Test Cihazı Topraklama Direnci Ölçer Toprak Döngü Empedans Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 0.010Ω~200Ω |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ -55 ℃ |
Bluetooth USB İletişimi ile Yüksek Doğruluklu Trafo DC Direnç Test Cihazı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 110 V |
| Garanti: | 2 yıl |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Faz başına maksimum çıkış gücü: | 320VA |
Portable Micro Ohm Meter Digital Contact Loop Resistance Adjustable Output 2000W
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Başvuru: | Otomatik Test |
Elde tutulabilen döngü direnci denetleyicisi Yüksek hassasiyet Pil ile çalışan hassasiyet ölçümü
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Stability High Current High Precision Loop Resistance Tester For Electrical Testing
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
