Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Yüksek hassasiyetle IP65 el kapasitans endüktans testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Üç Kanal DC Direniş Denetleyicisi % 0.5 Doğruluk ve 1000 Set Veri Depolama
| Ölçüm Aralığı: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A), vb. |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0% 5 doğruluk DC Direniş Denetleyicisi 1-1999μΩ Aralık Otomatik Çalışma ile
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable DC Winding Resistance Tester With 0.5% Accuracy Four Wire Measurement
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
% 0,5 Doğruluk ile Taşınabilir 10A DC Sargı Direnci Test Cihazı Akım Direnci Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Akıllı Elektrik Halkası Direnci Ölçücüsü Test Ekipmanı için Temas Direnci Denetleyicisi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | 1000W |
| tip: | Test Makinesi |
Yüksek hassasiyetli devre kesici temas direnci ölçer hattı için döngü direnci testi
| Ölçüm Aralığı: | 0-1000 mΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Seviye 1.0 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
Devamlı çalışma modu ve müdahale karşıtı yüksek hassasiyetli temas direnci ölçer
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek Voltajlı Vakum Denetleyicisi Anahtar ve Devre Kesicisi Dinamik Karakteristiği
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Elektrik testi |
| Gerilim: | 220V ±% 10 |
220V Klem Elektronik Çok Fonksiyonlu Yerleşim Direnci Testörü
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 Ω~200 Ω |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Seviye 1.0 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-50°C |
