Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
Handheld Capacitance Inductance Tester IP65 met hoge nauwkeurigheid
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Drie-kanaal DC-weerstandstester met 0,5% nauwkeurigheid en 1000 sets gegevensopslag
| Meetbereik: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A), enz. |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
00,5% nauwkeurigheid gelijkstroomweerstandstester met 1-1999μΩ bereik geautomatiseerde werking
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable DC Winding Resistance Tester With 0.5% Accuracy Four Wire Measurement
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Draagbare 10A gelijkstroom wikkelweerstand tester stroomweerstand tester met 0,5% nauwkeurigheid
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Intelligente elektrische lusweerstandsmeter Contakweerstandstester voor testapparatuur
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | 1000W |
| type: | Testmachine |
Hoge nauwkeurigheid stroomonderbreker Contactweerstandsmeter Lusweerstandstester voor lijn
| Meetbereik: | 0-1000 mΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Niveau 1.0 |
| Bedrijfstemperatuur: | 0-40 ℃ |
Hoogprecisie contactweerstandsmeter met continue werkwijze en anti-interferentie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 380 V |
| Garantie: | 1 jaar |
Hoogspanningsvacuümcontroleur Schakelaar en schakelaar Dynamisch kenmerk
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
| Spanning: | 220V ± 10% |
220V Clamp Electronic Multifunctional Grounding Resistance Tester
| Meetbereik: | 0,01Ω~200Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Niveau 1.0 |
| Bedrijfstemperatuur: | 0-50 ℃ |
