Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Ölçüm Aralığı: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Test gerilimi: | 10 kV |
| Zaman çözünürlüğü: | 10 ms |
Yüksek hassasiyetli üç fazlı röle test kiti, IP55 koruması ile 300VA
| tip: | Sertlik denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
Yüksek Doğruluklı IP55 Mikro Bilgisayar Relay Test Sistemi, Akım ve Voltaj için 0 ~ 1000Hz
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Transformör testi için dijital ekranlı taşınabilir 0.1Hz Yüksek Voltaj Jeneratörü Testi
| Güç: | Elektronik |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
60kV Değerli Voltaj DC Hipot Testörü 2 Yıllık Garanti ve Yüksek Voltaj Testleri için ≤0.5% Ripple Factor ile
| tip: | Elektrik Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 110 V, Diğer |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
