All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Measuring Range: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Testing Voltage: | 10 KV |
| Time Resolution: | 10 Ms |
High Accuracy Three Phase Relay Test Kit, 300VA with IP55 Protection
| Type: | Hardness Tester |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Warranty: | 2 Years |
High Accuracy IP55 Microcomputer Relay Test System, 0~1000Hz for Current & Voltage
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220 V |
| Accuracy Class: | High Accuracy |
Portable 0.1Hz High Voltage Generator Tester with Digital Display for Transformer Testing
| Power: | Electronic |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Customized Support: | OEM |
60kV Rated Voltage DC Hipot Tester with 2 Years Warranty and ≤0.5% Ripple Factor for High Voltage Testing
| Type: | Electric Test Equipment |
|---|---|
| Voltage: | 220 V, 110 V, Other |
| Customized Support: | OEM, ODM |
