Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
High Accuracy Online Analyzer With Siren Alarm Handheld Refrigerant Infrared Leak Detector
Ürün ayrıntıları
| tip | Gaz dedektörü | Gerilim | DC3V |
|---|---|---|---|
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması | Güç | Düşük |
| Menşe Yeri | Hubei, Çin | Koruma Sınıfı | gaz güvenliği |
| Güç Kaynağı | 3V DC, 2 No. 2 alkalin pil | Zamanı sıfırla | 1S |
| Çalışma modu | Sürekli, sınırsız | Tepki Süresi | Anlık |
| Isınma zamanı | Yaklaşık 2 saniye | ||
| Vurgulamak | High Accuracy online analyzer,Handheld online analyzer,3V sf6 multi analyser |
||
Ürün Açıklaması
High Accuracy Online Analyzer with Siren Alarm
This convenient high sensitivity handheld refrigerant infrared leak detector offers professional-grade performance for HVAC and refrigeration applications. Featuring instant response and siren alarm functionality for reliable leak detection.
Technical Specifications
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Power Supply | 3 V DC, 2 No. 2 alkaline batteries |
| Maximum Sensitivity | R12, R22, R134a approved (14g / year) |
| Limit Sensitivity | Less than 3g / year for halogen refrigerant |
| Probe Life | About 20 hours of continuous use |
| Working Temperature | 0 ℃ - 52 ℃ |
| Battery Life | About 30 hours under normal use |
| Working Mode | Continuous, unlimited |
| Response Time | Instantaneous |
| Reset Time | 1 second |
| Preheating Time | About 2 seconds |
| Weight | 560g |
| Size | 22.9cm × 6.5cm × 6.5cm |
| Probe Rod Length | 35.5cm |
Product Images
Önerilen Ürünler
