Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Yüksek Hassasiyetli ve Tam Otomatik Modlu 0.5kV-10kV Dielektrik Kayıp Test Cihazı
Ürün ayrıntıları
| Garanti | 2 yıl | Güç | Elektronik |
|---|---|---|---|
| Menşe Yeri | Hubei, Çin | özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Yüksek çıkış | 0.5KV-10KV | Test modu | tam otomatik |
| İşlev | Dielektrik Kaybı, dağılım faktörü testi | Teğet delta | %1RDG+%0,04 |
| Nem aralığı | ≤%85 bağıl nem | Kapasitör değeri | %1RDG+5pf |
| Vurgulamak | Yüksek hassasiyetli dielektrik kaybı yalıtım testi,Tam otomatik güç ekipmanları testi,0.5KV-10KV çıkış sarılma direnci testi |
||
Ürün Açıklaması
Yüksek hassasiyetli dielektrik kaybı yalıtım testi
Güç sistemlerinde güvenilir sarma direnci ölçümü için tasarlanmış gelişmiş yalıtım test ekipmanları.Bu yüksek hassasiyetli tester, kritik güç ekipmanlarının bakımı ve teşhis için doğru dielektrik kaybı değerlendirmesini sağlar.
Teknik özellikler
| Ölçüm hatası | Kondansatör değeri: 1%RDG+5pf Tangent delta: %1RDG+0,04% |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | AC 0.5kV~10kV |
| Sıkıntı çözünürlüğünü test etmek | 0.5kV |
| Maksimum Çıktı Kapasitesi | 200mA |
| Test Sıklığı | 45Hz/55Hz |
| Test Modu | Tamamen otomatik |
| Güç kaynağı | AC220V ± 10% 50Hz/60Hz |
| Çevre sıcaklığı | 0~50°C |
| Nemlilik | ≤ 85% RH |
| Ağırlık | 40 kg |
Ürün Resimleri
Önerilen Ürünler
