Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ resistance tester ] αγώνας 80 προϊόντα.
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| τύπος: | Παλμογράφος HANTEK |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
10Α Μετασχηματιστής Δοκιμαστής Αντίστασης συνεχούς ρεύματος
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
Portable Loop Resistance Tester 0.5% High Accuracy With Anti Interference For HV Switches
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Χειροκίνητος μετασχηματιστής ψηφιακού μετρητή αντίστασης περιστροφής φορητός δοκιμαστής αντίστασης
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable High-Precision Battery Internal Resistance Tester with Lithium Battery
| τύπος: | Αλλος |
|---|---|
| Μέγιστη τάση μέτρησης: | Αλλος |
| Υποστήριξη μπαταρίας: | Αλλος |
Δοκιμαστής υψηλής ακρίβειας IP67 αντίστασης μονίωσης για καλώδια κινητήρων συντήρησης μετασχηματιστών
| τύπος: | Ελεγκτής αντίστασης μόνωσης |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Εφαρμογή: | καθολική δοκιμή |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης Μετρητής αντίστασης γείωσης εδάφους Δοκιμαστής αντίστασης γήινου βρόχου
| Εύρος μέτρησης: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Ψηλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-55°C |
Ελεγκτής επαγωγικότητας χωρητικότητας IP65 με μεγάλη ακρίβεια
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Συσκευή μέτρησης αντίστασης επαφής Μεταγωγικός βρόχος υψηλής ακρίβειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |

