Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ resistance tester ] αγώνας 80 προϊόντα.
Δοκιμαστής αντίστασης μετασχηματιστή DC υψηλής ακρίβειας με επικοινωνία Bluetooth USB
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 110 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
220V ηλεκτρονικός πολυλειτουργικός δοκιμαστής αντίστασης γείωσης
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 Ω~200 Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Επίπεδο 1.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-50 ℃ |
Μετρητής υψηλής ακρίβειας αντίστασης επαφής διακόπτη κύκλου Δοκιμαστής αντίστασης κυκλώματος για γραμμή
| Εύρος μέτρησης: | 0-1000μ Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Επίπεδο 1.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-40 ℃ |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| τύπος: | Όργανα δοκιμών |
|---|---|
| Δυναμικό: | 50V |
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική δοκιμή |
Τρία κανάλια DC Δοκιμαστής Αντίστασης με 0,5% ακρίβεια & 1000 σετ αποθήκευσης δεδομένων
| Εύρος μέτρησης: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A) κ.λπ. |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
5kV-10kV High Voltage Insulation Resistance Tester, 3pF~60000pF with IP55
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής αντίστασης γείωσης του δικτύου γης Αναλυτές ηλεκτρικού δικτύου για τη μέτρηση
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformer Winding DC Resistance Tester High Voltage Testing Equipment Megameter
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Ελεγκτής αντίστασης κυκλώματος χειριού υψηλής ακρίβειας
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

