Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ resistance tester ] αγώνας 80 προϊόντα.
Δοκιμαστής μόνωσης προστασίας από κεραυνό με τάση λειτουργίας 0~1700V
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Ακρίβεια: | ±0,1% ~ ±0,5% FS |
Δοκιμαστής υψηλής ακρίβειας διηλεκτρικών απωλειών με σχεδιασμό προστασίας IP65 κατά των παρεμβολών
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Πολυλειτουργικός ελεγκτής προστασίας ρελέ μικροϋπολογιστών με 8 ψηφιακές εισόδους, 4 εξόδους και έξοδο τάσης/ρεύματος 3 φάσεων
| Δυναμικό: | Αλλος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Δοκιμαστής προστασίας ρελέ έξι φάσεων με ισχύ 320VA και εγγύηση 2 ετών
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
| Μονοφασική έξοδος ρεύματος (RMS): | 0 -- 30A / φάση, ακρίβεια: 0,2% ± 5mA |
Ψηφιακός δοκιμαστής αναλογίας μετασχηματιστή
| Εύρος μέτρησης: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C έως 40 °C |
Φορητός δοκιμαστής πεδίου μετασχηματιστή βιομηχανικού ρεύματος 220V
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
300kV σειρά αντηχείας AC Hipot Tester αυτόματη ρύθμιση για εξοπλισμό ενέργειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Μετασχηματιστής Συνολικός Δοκιμαστής Μηχανισμός Μετασχηματιστή Δοκιμασία Ct Pt Αναλυτής
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Έτος |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση: | 320VA |
Τεστ δοκιμής αναμετάδοσης τριών φάσεων υψηλής ακρίβειας, 300VA με προστασία IP55
| τύπος: | ελεγκτής σκληρότητας |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
00,5% ακρίβεια Αναλυτής διακόπτη κυκλωμάτων Ηλεκτρικός ηλεκτρικός δοκιμαστής χαρακτηριστικών διακόπτη
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

