Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ resistance tester ] bij elkaar passen 80 producten.
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| type: | HANTEK-oscilloscoop |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| ondersteuning op maat: | OEM |
10A Transformator DC-weerstandstester Wikkelweerstandstest Meetinstrument Draagbaar
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM |
| type: | Testmachine |
Portable Loop Resistance Tester 0.5% High Accuracy With Anti Interference For HV Switches
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Handtransformator Digitale wikkelweerstandsmeter Draagbare weerstandstester
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Standaard nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable High-Precision Battery Internal Resistance Tester with Lithium Battery
| type: | Ander |
|---|---|
| Maximale meetspanning: | Ander |
| Ondersteunende batterij: | Ander |
Hoog nauwkeurige IP67 isolatieweerstandstester voor transformatoronderhoudsmotorkabels
| type: | Het Meetapparaat van de isolatieweerstand |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Sollicitatie: | universele testen |
Hoogspanningsmeter Aardvergrendelingsweerstandsmeter Aardloopimpedantietester
| Meetbereik: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoog |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 55°C |
Handheld Capacitance Inductance Tester IP65 met hoge nauwkeurigheid
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Contact Kit voor weerstandsmeting Geleidende lus Hoge precisie voor industriële elektriciteit
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |

