Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ resistance tester ] αγώνας 80 προϊόντα.
High Sensitivity Partial Discharge Tester, 40MHz-8.0GHz Wide Frequency for HV Insulation Testing
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | 220 V |
20A-120A Αυτοματοποιημένος δοκιμαστής σημείων ανάφλεξης κλειστού κύπελλου Pensky Martins Εξοπλισμός δοκιμών για λάδια
| τύπος: | Ελέγχων σημείων ανάφλεξης κλειστού κύπελλου |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Εφαρμογή: | Αυτόματη δοκιμή |
Φορητός φορητός μετρητής αντίστασης περιέλιξης μετασχηματιστή με μπαταρία DC Micro Ohmmeter
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Μετρητής αντίστασης μόνωσης 10mA, 0,01MΩ~1999GΩ με 500kV Anti-Interference
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Ηλεκτρολόγοι Φορητό μετρητή αντίστασης μόνωσης
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | (5%~10%)±10V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Μετασχηματιστής επί φορτίου Τροφή μετατροπέας παραμέτρου Tester θέση του τροφού μεταβατική χρονική ανάλυση
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| Εξουσία: | 10 |
Φορητός χειροκίνητος δοκιμαστής μετασχηματιστή σε δοκιμαστή αλλαγής φορτίου 0.5% ακρίβεια
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Φορητός δοκιμαστής χρόνου διακόπτη κυκλωμάτων HV Συσκευή δοκιμής δυναμικών χαρακτηριστικών διακόπτη
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
Δοκιμαστής αντιδραστήρα πολλαπλών λειτουργιών με στερεόδοξο πάγκο ισχύος μετρήσεων ρεύματος
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |

