Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ resistance tester ] αγώνας 80 προϊόντα.
Δοκιμαστής ισχύος μετασχηματιστή πολλαπλών λειτουργιών, φορητή υψηλής ακρίβειας για δοκιμή φορτίου και μη φορτίου
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
Μετρητής αναλογίας ηλεκτρικών μετασχηματιστών Μετρητής αναλογίας μετασχηματιστών για ηλεκτρονικά
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δοκιμαστής φορτίου μετασχηματιστή για τη συντήρηση μετασχηματιστή ισχύος
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Full Set Cable Fault Tester with TDR, Path Tracer, Pinpointer and High Voltage Surge Generator for 0-35kV Power Cables
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Τεχνολογία Time Domain Reflection (TDR). |
| Εσωτερική συσκευασία: | Πλαστική θήκη+αφρώδης πλάκα+τσάντα σκόνης |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| τύπος: | Ηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Δυναμικό: | Άλλο, 110 V, 380 V, 220 V |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OBM, ODM, OEM |
Δυναμικό χαρακτηριστικό διακόπτη ελέγχου κενού υψηλής τάσης και διακόπτη κυκλώματος
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική δοκιμή |
| Δυναμικό: | 220V ± 10% |
Φορητός ελεγκτής τάσης αντοχής 220 V με Έξοδο πολλαπλών συχνοτήτων ακρίβειας 0,02
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Ψηφιακή οθόνη Dry Type HV Generator Tester με Γρήγορη Προστασία Παροχή 220V
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
IP55 Lightning Arrester Counter Tester with High Accuracy & 2-Year Warranty
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200W 220V Μετασχηματιστής υψηλής ακρίβειας Δοκιμαστής χωρητικότητας και επαγωγικότητας IP65
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

