Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ withstand tester ] αγώνας 23 προϊόντα.
300kV σειρά αντηχείας AC Hipot Tester αυτόματη ρύθμιση για εξοπλισμό ενέργειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Έξυπνο σετ δοκιμής υψηλής τάσης DC, Δοκιμαστής Hipot DC υψηλής ακρίβειας για επιτόπια δοκιμή αντοχής τάσης και ρεύματος διαρροής
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Ψηφιακή οθόνη Dry Type HV Generator Tester με Γρήγορη Προστασία Παροχή 220V
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής μόνωσης προστασίας από κεραυνό με τάση λειτουργίας 0~1700V
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Ακρίβεια: | ±0,1% ~ ±0,5% FS |
Δοκιμαστής ανθεκτικότητας σε υπερτάσεις 0~100kV με ακρίβεια ±1% και προστασία IP65
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Άλλος, Ηλεκτρικός Εξοπλισμός 220V |
| Ακρίβεια: | ±1% |
Πολυστασιακό σύστημα διηλεκτρικής δοκιμής υψηλής ακρίβειας για ΕΠΠ ηλεκτρικής ασφάλειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Ψηφιακή οθόνη αυτόματη ισχύς συχνότητα φορητή αυτόματη λειτουργία
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης 360 kV Σύστημα δοκιμής αντηχίας εναλλασσόμενου ρεύματος για δοκιμές γεννήτριας καλωδίων
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
Adjustable High Voltage Hipot Test System For Power Equipment Factory Routine Inspection
| τύπος: | Αυτόματο |
|---|---|
| Τάση Άλλο: | 220 V, 380 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| τύπος: | TBD |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |

