Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ withstand tester ] eşleşme 23 Ürünler.
Güç Ekipmanları İçin 300kV Serisi Rezonans AC Hipot Test Cihazı Otomatik Ayarlama
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Akıllı DC Yüksek Voltaj Test Seti, Yerel Alt Voltaj ve Sızıntı Akım Testine Dayanmak için Yüksek Hassasiyetli DC Hipot Tester
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Hızlı Koruma 220V Beslemeli Dijital Ekran Kuru Tip HV Jeneratör Test Cihazı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Garanti: | 2 yıl |
0~1700V çalışma voltajı ile yıldırım koruma yalıtım testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Kesinlik: | ±%0,1 ~ ±%0,5 FS |
0 ~ 100kV artış bağışıklığı testi, %1 doğruluk ve IP65 koruması
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer, 220V Elektrikli Ekipmanlar |
| Kesinlik: | ±%1 |
Elektriksel Güvenlik KBS için çok istasyonlu yüksek hassasiyetli dielektrik test sistemi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
Dijital Ekran Otomatik Güç Frekansı Taşınabilir Otomatik Çalışma
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
360kV Yüksek Voltaj Testçisi Kablo Jeneratörü Testleri için AC Rezonant Test Sistemi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Adjustable High Voltage Hipot Test System For Power Equipment Factory Routine Inspection
| tip: | Otomatik |
|---|---|
| Gerilim Diğer: | 220 V, 380 V |
| Garanti: | 2 yıl |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| tip: | TBD |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |

