Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ withstand tester ] αγώνας 23 προϊόντα.
Δοκιμαστής αντοχής υψηλής τάσης 5kV AC με ψηφιακή οθόνη βιομηχανικής ποιότητας
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-40℃ |
Δοκιμαστής αντοχής υψηλής τάσης 220V υψηλής ακρίβειας, βυθισμένος σε λάδι, Αξιολόγηση IP55
| Δυναμικό: | 220 V |
|---|---|
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Electrical High Voltage Hipot Tester Withstand Voltage Tester For Insulation Breakdown
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
Φορητός ελεγκτής γεννήτριας υψηλής τάσης 0,1 Hz με ψηφιακή οθόνη για δοκιμή μετασχηματιστή
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Φορητός ελεγκτής τάσης αντοχής 220 V με Έξοδο πολλαπλών συχνοτήτων ακρίβειας 0,02
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής τάσης με πολλαπλή συχνότητα επαγωγής με τεχνολογία DSP και 2ετή εγγύηση
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 380 V, 110 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| Εξουσία: | 10 |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Έτος |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση: | 320VA |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης υπερχαμηλής συχνότητας με πολλαπλές τιμές 30-90 kV και υψηλή ακρίβεια
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 60 kV |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
Δοκιμαστής ισχύος μετασχηματιστή πολλαπλών λειτουργιών, φορητή υψηλής ακρίβειας για δοκιμή φορτίου και μη φορτίου
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |

