All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
Portable Transformer Oil BDV Tester Dielectric Strength Analyzer For Insulating Oil
| Measuring Range: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Operating Temperature: | -10℃~40℃ |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| Type: | TBD |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
High Voltage Epoxy Rod Grounding Set With Good Insulation Copper Aluminum Clamp
| Kind: | 3 Phases And 4 Phases |
|---|---|
| Place Of Origin: | Hebei, China |
| Earthing Clamp's Material: | Aluminum Or Cooper |
Multifunctional Lightning Arrester Test Equipment With DC12V AC220V Dual Power
| Place Of Origin: | Hubei, China |
|---|---|
| The Output Voltage: | DC1600V ±5% |
| Power Supply: | DC12V / AC220V±10% 50Hz±2% |
Lightning Protection Insulation Tester With 0~1700V Operating Voltage
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Accuracy: | ±0.1% ~ ±0.5% FS |
Digital Display Automatic Power Frequency Portable Automatic Operation
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Warranty: | 2 Years |
Professional Current Transformer Test Kit CT PT Analyzer For Electrical Power
| Place Of Origin: | Hubei, China |
|---|---|
| Power: | Electronic |
| Model Number: | NRFA-H |
High Precision Multifunction Hand Held Analog Voltage Current Debugging Source Calibrator
| Place Of Origin: | Hubei, China |
|---|---|
| Model Number: | HGQB-C |
| Frequency: | 50/60Hz |
High Accuracy CT PT Analyzer For Protective Current Transformer And Voltage Transformer
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Accuracy: | ±0.5% |
High Accuracy Transformer DC Resistance Tester With Bluetooth USB Communication
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220 V, 110 V |
| Warranty: | 2 YEARS |
