Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Devamlı çalışma modu ve müdahale karşıtı yüksek hassasiyetli temas direnci ölçer
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek Gerilim Test Cihazı Topraklama Direnci Ölçer Toprak Döngü Empedans Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 0.010Ω~200Ω |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ -55 ℃ |
Baskı makinesi ile yüksek hassasiyetli döngü direnci denetleyicisi taşınabilir devre kesici ohmmeter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Yüksek Voltajlı Vakum Denetleyicisi Anahtar ve Devre Kesicisi Dinamik Karakteristiği
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Başvuru: | Elektrik testi |
| Gerilim: | 220V ±% 10 |
Portable Micro Ohm Meter Digital Contact Loop Resistance Adjustable Output 2000W
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Başvuru: | Otomatik Test |
0 ~ 200Ω aralığı ve 2 yıllık garanti ile taşınabilir dijital topraklama direnci testçisi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| özelleştirilmiş destek: | OBM, ODM, OEM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Temas Direnci Ölçüm Kütüphane Endüstriyel Elektrik için Yüksek Hassasiyetli İletici Halka
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Portable Loop Resistance Tester 0.5% High Accuracy With Anti Interference For HV Switches
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Precision IP55 DC Winding Resistance Tester For Transformer Testing
| tip: | DC Direniş Denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Başvuru: | Elektrik testi |
10A Transformör DC Direniş Denetleyicisi Kabuk Direniş Denetimi Taşınabilir Ölçme Aracı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
