همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
کیت تست 6 فاز رله با دقت 0.2% و قدرت 600VA برای تزریق ثانویه
جزئیات محصول
| نوع | دستگاه تست | گارانتی | 3 سال |
|---|---|---|---|
| کلاس حفاظت | IP55 | برنامه | تست برق |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار | دقت | 0.2٪ |
| محل مبدا | هبی، چین | قدرت | 600 VA |
| محدوده فرکانس AC | 0--1000Hz دقت: 0.001Hz زمان هارمونیک: 2--20 بار | منبع تغذیه | AC220V ± 10% 50Hz 10A |
| سوئیچ ترمینال ها | 8 جفت، ظرفیت شکست: 110 ولت / 2 آمپر، 220 ولت / 1 آمپر | منبع ولتاژ DC | ولتاژ فاز / ولتاژ خط توان خروجی: 90 VA / 180 VA |
| منبع جریان AC | حداکثر خروجی موازی جریان 3 فاز: 60A (یا 90A,120A) | ||
| برجسته کردن | 6 کیت آزمایش رله فاز,کیت آزمایش رله 600VA,مجموعه آزمایش رله تزریق ثانویه |
||
توضیحات محصول
کیت تست رله 6 فاز الکتریکی با تزریق جریان ثانویه
این کیت تست رله شش فاز پیشرفته با تزریق جریان ثانویه تمام الزامات تست در محل را برای دستگاه های حفاظتی سنتی و مدرن برآورده می کند.
ویژگی ها و قابلیت های کلیدی
- ولتاژ استاندارد چهار فاز و خروجی جریان سه فاز برای آزمایش جامع
- ایده آل برای حفاظت دیفرانسیل ترانسفورماتور و دستگاه های سوئیچینگ اتوماتیک آماده به کار
- مطابق با استانداردهای فنی DL/T624-1997 برای دستگاه های تست حفاظت رله
- رابط کاربری بصری با کنترل کننده صنعتی تعبیه شده با کارایی بالا.
- صفحه نمایش رنگی واقعی 8.4 اینچی TFT (رزولیشن 800×600) برای ارائه اطلاعات واضح
- عملکرد بازیابی سیستم داخلی برای جلوگیری از خرابی در اثر خاموش شدن نامناسب
- صفحه کلید صنعتی فوق العاده نازک و ماوس نوری برای عملکرد کامپیوتری
- برد کنترل اصلی DSP + FPGA با خروجی 16 بیتی DAC برای شکل موج های با کیفیت بالا
- تقویت کننده توان خطی با کیفیت بالا دقت و پایداری جریان را تضمین می کند
- رابط USB برای ارتباط مستقیم کامپیوتر بدون کابل اضافی
- سازگار با عملکرد لپ تاپ با استفاده از رابط نرم افزاری یکسان
- قابلیت همگام سازی GPS برای تست چند مکان (اختیاری)
- منبع ولتاژ کمکی DC اختصاصی (110V/1A، 220V/0.6A) برای دستگاه های برقی
- خود کالیبراسیون نرم افزار تنظیمات دستی پتانسیومتر را حذف می کند
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| منبع جریان AC | 6 × 30 آمپر |
| خروجی جریان تک فاز (RMS) | 0-30A/فاز، دقت: 0.2% ± 5mA |
| خروجی موازی شش فاز (RMS) | خروجی موازی 0–180A/6 همان فاز |
| جریان فاز مجاز بلند مدت | 10A (مقدار موثر) |
| حداکثر توان خروجی در هر فاز | 300 VA |
| حداکثر توان جریان موازی شش فاز | 1000VA |
| حداکثر مدت زمان فعلی خروجی | 5 ثانیه |
| محدوده فرکانس | 0-1000 هرتز، دقت: 0.01 هرتز |
| عدد هارمونیک | سفارش 2-20 |
| محدوده فاز | 0-360 درجه، دقت: 0.1 درجه |
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
