Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Transformer Winding DC Resistance Tester High Voltage Testing Equipment Megameter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Elden tutulan Transformör Dijital Dolaşım Direnci Ölçücüsü Taşınabilir Direniş Denetleyicisi
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| tip: | Test Makinesi |
Taşınabilir El Transformatörü Dolaşım Direnci Ölçücüsü Pil Güçlü DC Mikro Ohmmeter
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
LCR Güç Frekansı Akım Ölçümü ile Çok Fonksiyonlu Kondensatör Banka Reaktör Testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| tip: | Test Aletleri |
|---|---|
| Gerilim: | 50V |
| Başvuru: | Elektrik testi |
Taşınabilir Endüstriyel Akım Trafosu Saha Test Cihazı 220V Premium Test Ekipmanı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Transformör Kapsamlı Test Aracı Transformör Test Ct Pt Analizörü
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Faz başına maksimum çıkış gücü: | 320VA |
Üç Fazlı Güç Kalite Analizörü Masaüstü 3 Fazlı Harmonik Enerji Analizörü Meter
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| tip: | Güç |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
1000W Outdoor Emergency Power Supply With Pure Sine Wave AC Output Dual USB Ports
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
