Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Yüksek hassasiyetli altı fazlı ikincil enjeksiyon test ekipmanı taşınabilir röle testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Profesyonel Akım Transformörü Test Kits CT PT Elektrik Gücü Analizörü
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Model Numarası: | NRFA-H |
Yüksek hassasiyetli çok fonksiyonlu el tutulan analog gerilim akım hata ayıklama kaynağı kalibratörü
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Model Numarası: | HGQB-C |
| Sıklık: | 50/60HZ |
Koruyucu Akım Trafosu ve Gerilim Trafosu İçin Yüksek Doğruluklu CT PT Analizörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Kesinlik: | ABD$ |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Faz başına maksimum çıkış gücü: | 320VA |
Bluetooth USB İletişimi ile Yüksek Doğruluklu Trafo DC Direnç Test Cihazı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 110 V |
| Garanti: | 2 yıl |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Yüksek hassasiyetle IP65 el kapasitans endüktans testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Üç Kanal DC Direniş Denetleyicisi % 0.5 Doğruluk ve 1000 Set Veri Depolama
| Ölçüm Aralığı: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A), vb. |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Elde tutulabilen döngü direnci denetleyicisi Yüksek hassasiyet Pil ile çalışan hassasiyet ölçümü
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
