Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
High Stability High Current High Precision Loop Resistance Tester For Electrical Testing
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
% 0,5 Doğruluk ile Taşınabilir 10A DC Sargı Direnci Test Cihazı Akım Direnci Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Akıllı Elektrik Halkası Direnci Ölçücüsü Test Ekipmanı için Temas Direnci Denetleyicisi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | 1000W |
| tip: | Test Makinesi |
Portable DC Winding Resistance Tester With 0.5% Accuracy Four Wire Measurement
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0% 5 doğruluk DC Direniş Denetleyicisi 1-1999μΩ Aralık Otomatik Çalışma ile
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5% doğrulukla 1-1999μΩ Aralık ve LCD Ekranlı Yer Direnci Denetleyici
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
220V Klem Elektronik Çok Fonksiyonlu Yerleşim Direnci Testörü
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 Ω~200 Ω |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Seviye 1.0 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-50°C |
Yüksek hassasiyetli devre kesici temas direnci ölçer hattı için döngü direnci testi
| Ölçüm Aralığı: | 0-1000 mΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Seviye 1.0 |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
Toprak Ağı Topraklama Direnci Test Cihazı Ölçüm İçin Elektrik Ağı Analizörleri
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Yüksek voltajlı devre kesici test ekipmanları için dinamik devre kesici test cihazı dinamik
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
