Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
2000W Acil Durum Güç Kaynağı Çok Gerilimli DC Çıkışları Aşırı Yük Düşük Gerilim Koruması
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| özelleştirilmiş destek: | OBM, ODM, OEM |
180W taşınabilir güç frekansı test güç kaynağı 3000W saf sinüs dalga inverteri
| tip: | Taşınabilir Güç Frekans Testi Güç Kaynağı |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
P860 Endüstri İçin Oksijen Azot Analizörü Yüksek Hassasiyetli Çevrimiçi Azot Analizörü
| tip: | Gaz analizörü |
|---|---|
| Güç: | Film, Müzik, Haber |
| Model numarası: | P860 |
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 10~450V |
| Frekans çıkışı: | 45-65Hz |
Yüksek hassasiyetli SF6 Gaz Analizörü yoğunluk ölçümü için yoğunluk röle kalibratörü
| tip: | Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Multi Functional SF6 And Oxygen Gas Detector For High Voltage Substation
| daktilo: | SF6 Kaçak Tespit Cihazı |
|---|---|
| Hedef Gaz: | hidrojen sülfür |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Özel sıvı dolu SF6 basınç ölçer röle kalibratörü Yüksek Performanslı Test Ekipmanı
| Malzeme: | PVC |
|---|---|
| Boyut: | Hükümsüz |
| Akım: | 30a |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
High Accuracy Online Analyzer With Siren Alarm Handheld Refrigerant Infrared Leak Detector
| tip: | Gaz dedektörü |
|---|---|
| Gerilim: | DC3V |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Compact SF6 Gas Recovery Vacuum Machine With Bottle Filling For Test Machine Device
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanı, 110 V |
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
