Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Yüksek hassasiyetli altı fazlı ikincil enjeksiyon test ekipmanı taşınabilir röle testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Electrical High Voltage Hipot Tester Withstand Voltage Tester For Insulation Breakdown
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
Dijital Ekran Otomatik Güç Frekansı Taşınabilir Otomatik Çalışma
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
Three Phase Protective Relay Test Set With PC Control Software For Power System Testing
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP56 |
Yerel Güç Testleri İçin Dijital Klipli Elde Taşınabilir Yüksek Kesinlikli Faz Voltmetre
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
Taşınabilir devre kesici zamanlama testi HV Anahtar Dinamik Karakteristik Test Seti
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
Adjustable High Voltage Hipot Test System For Power Equipment Factory Routine Inspection
| tip: | Otomatik |
|---|---|
| Gerilim Diğer: | 220 V, 380 V |
| Garanti: | 2 yıl |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Güç: | 10 |
0~1700V çalışma voltajı ile yıldırım koruma yalıtım testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Kesinlik: | ±%0,1 ~ ±%0,5 FS |
3 fazlı voltaj 4 devre akım ölçümü ile el kontrolü güç kalitesi test edici
| Ölçüm Aralığı: | 1~500V %0,5 |
|---|---|
| Test gerilimi: | 110V-220V(AC) |
| Boyutlar: | 380mm*260mm*180mm |
