Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ resistance tester ] bij elkaar passen 80 producten.
Bliksembeveiliging isolatietester met 0 ~ 1700V bedrijfsspanning
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Nauwkeurigheid: | ±0,1% ~ ±0,5% FS |
Hoge precisie diëlektrische verliestester met IP65-beschermings-anti-interferentieontwerp
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
Multifunktioneel microcomputer relaisbeschermingstester met 8 digitale ingangen, 4 uitgangen en 3-fase spanning/stroomuitgang
| Spanning: | Ander |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| ondersteuning op maat: | OEM |
Zesfasige relaisbeschermingstester met 320VA vermogen en 2 jaar garantie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM |
| Eenfasige stroomuitgang (RMS): | 0 -- 30A/fase, nauwkeurigheid: 0,2% ± 5mA |
Digitale transformer ratio tester Spanningsverlenging Transformer draait ratio test set
| Meetbereik: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | 0 °C tot 40 °C |
Draagbare industriële stroomtransformator veldtester 220V Premium-testapparatuur
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP55 |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
300 kV serie Resonant AC Hipot Tester Automatische afstemming voor energieapparatuur
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Transformator Uitgebreide tester Instrument Transformator testen Ct Pt-analysator
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Maximaal uitgangsvermogen per fase: | 320VA |
Hoge nauwkeurigheid driefase relais test kit, 300VA met IP55 bescherming
| type: | hardheidsmeetapparaat |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Garantie: | 2 jaar |
00,5% nauwkeurigheid Circuit Breaker Analyzer Electric ELECTRIC Switch Characteristic Tester
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

